KALİTE POLİTİKASI

 

‘Müşteriyi Mutlu Etmek’  öncelikli hedefinden yola çıkan ORKUN ULUSLAR ARASI NAKLİYAT, tüm stratejik planlarını bu hedefe varacak şekilde yapmaktadır. Tatmin düzeyi her geçen gün artan müşterilerimizle kurumsal olarak tanımladığımız iletişim boyutunu oluşturarak, servis ve hizmet kalitemizin sürekliliğini garanti altına almayı amaçlıyoruz.

 

Verimlilik esasının, kısıtlı kaynakları etkin kullanmak olduğu günümüzde, çalışanlarının ve tedarikçilerin kalite güvence sistemini benimsemeleri, sistemin sürekli iyileştirilmesi,risk analizleri doğrultusunda ve hataları önleyebilmeleri diğer bir hedefimizdir. Bunu gerçekleştirmek için her türlü destek ve eğitimin verilmesi amaçlanmaktadır.

 

Kendisini müşterinin bir ortağı olarak gören ORKUN ULUSLAR ARASI NAKLİYAT, bu bilinç ve sorumlulukla lojistik hizmetler vereceği yapılanmayı kurup, bu yapıyı işler ve denetler hale getirmeyi ve sürekli gelişmesini sağlamayı varlık nedeni olarak görmektedir. Bunu yaparken iş ahlakı, çalışanlarına ve ilgili taraflara saygı, dürüstlük, çevreye karşı bilinç, iş ve işçi sağlığı politikasına uyumlu olarak ve katma değer yaratma prensipleriyle çalışmayı taahhüt etmektedir.

 

 

BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Orkun ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi’nin şartlarını yerine getirmeyi, etkinliğini sürdürmeyi ve sürekli geliştirme faaliyetini devam ettirmeyi, yasal şartlar ve müşteri şartlarını da göz önünde bulundurarak, mevcut ve oluşabilecek riskleri de dikkate almak yoluyla bilgi güvenliği gereksinimlerini karşılamayı politikası olarak belirlemiş ve ilgili taraflara sunmuştur.

 

ORKUN YÖNETİM