Hakkımızda

   Orkun İnşaat, 1992 yılında girmiş olduğu inşaat sektörüne Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde ve özellikle İstanbul'da milyonlarca dolarlık projelere imza atarak, güvenin ve konforun yapı taşı olmuştur.

        Çünkü; 
   Orkun inşaat, her projesinde deprem yönetmeliğine harfiyen uymakla birlikte dayanıklılık ve güvenlik çıtasını daha da yükseltmektedir.
 
   Orkun İnşaat imzasının yer aldığı her projenin tapusu satışa sunulmadan önce hazırlanarak; satış sonrası süreçte müşterilerin herhangi bir sıkıntı yaşamaması amaçlanır. Bugüne kadar inşa edilen tüm yapıların satışı bu prensip üzerine kurulmuştur.
 
   Orkun İnşaat projeleri kapsamında yapılan ve yapımı planlanan tüm yapıların arazilerini satın alarak maliyet değerini en aza indirmeyi amaçlar. Bu sayede dilediğiniz evi daha uygun fiyata almanıza olanak tanır.
 
   Orkun İnşaat özellikle ultra lüks dairelerindeki en iyi fiyat avantajlaryla zihinlerde oluşmuş ‘lüks daire ve yüksek fiyat ‘algısını kırmayı amaçlamaktadır. 
 
   Orkun İnşşaat projelerinde yer alan geniş sosyal faaliyet alanları siz değerli müşterilere bir ev ya da iş yeri sunmaktan çok sosyal yaşam alanları yaratmayı planlamaktadır.
 
   Orkun İnşaat, hayatı daha yaşanılabilir kılan projeleriyle yaşamınıza ve çevrenize değer katmayı planlarken; gelecek için karlı bir yatırım fırsatı da sunmaktadır.
Diğer Orkun Grup Şirketleri

Telif Hakkı © 2017 Orkun İnşaat. Tüm Hakları Saklıdır